печатење играње карти

Italian, Italiano
Hong Tai Printing Co., Ltd.
тел: +886-6-3841188
факс: +886-6-3842610
Адреса: NO.26 Ka Ji 1st Rd., An Nan Dist., Tainan, Taiwan
лице за контакт: Wei-Chien Su, Ext.: 208
Вие сте тука: Насловна -> производи -> играње карти -> печатење играње карти
Ние сме техничко Taiwan печатење играње карти производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • печатење играње карти - PC57-CS04
модел: PC57-CS04
печатење играње карти
•Дејвид про "симпатична цртан филм" серија
• мост големина играње карти со самовила на брегот
• офсет печат + UV слој
• материјал: хартија
• дебелина: 250g/m²
• картичка големина: 57 × 87mm
• кутија големина: 99 × 69 × 22mm
• пакување: 54 картички во п.п. кутија
• ОЕМ и ODM наредби се добредојдени

Прашање Сега +Прашање Сега -

Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

печатење играње карти

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!