печати сопствени карти за играње

Italian, Italiano
Hong Tai Printing Co., Ltd.
тел: +886-6-3841188
факс: +886-6-3842610
Адреса: NO.26 Ka Ji 1st Rd., An Nan Dist., Tainan, Taiwan
лице за контакт: Wei-Chien Su, Ext.: 208
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Образовни картички -> печати сопствени карти за играње
Ние сме техничко Taiwan печати сопствени карти за играње производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • печати сопствени карти за играње - EQ57-EC04
модел: EQ57-EC04
печати сопствени карти за играње
•образование картички Дејвид про
•10 малку совети кои е корисно во секојдневниот живот
• (4)се состои од совети за електрични апарати и лична нега
• офсет печат
• материјал: п.п.
• дебелина: 0.7 mm
• картичка големина: 57 × 87mm
• кутија големина: 67 × 98 × 37mm
• пакување: покритие (во брановидни хартија + ПВЦ слајд кутија)во брановидни хартија + ПВЦ слајд кутија
• ОЕМ и ODM наредби се добредојдени

Прашање Сега +Прашање Сега -

Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

печати сопствени карти за играње

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!