покер игра карти

Italian, Italiano
Hong Tai Printing Co., Ltd.
тел: +886-6-3841188
факс: +886-6-3842610
Адреса: NO.26 Ka Ji 1st Rd., An Nan Dist., Tainan, Taiwan
лице за контакт: Wei-Chien Su, Ext.: 208
Вие сте тука: Насловна -> производи -> јасно играње карти -> покер игра карти
Ние сме техничко Taiwan покер игра карти производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • покер игра карти - TPC63-04
модел: TPC63-04
покер игра карти
•покер големина играње карти со ликови кловн е
• УВ офсет печат
• не може да се види преку бројки се должи на нашите професионално печатење
• издржлив и водоотпорен
• материјал: ПВЦ проѕирна
• картичка големина: 63 * 88mm
• кутија големина: 99 * 73 * 22mm
• дебелина: 0.28 mm
• пакување: 54 картички во п.п. кутија
• ОЕМ и ODM наредби се добредојдени

Прашање Сега +Прашање Сега -

производи Листа
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

покер игра карти

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!