играње карти

Italian, Italiano
Hong Tai Printing Co., Ltd.
тел: +886-6-3841188
факс: +886-6-3842610
Адреса: NO.26 Ka Ji 1st Rd., An Nan Dist., Tainan, Taiwan
лице за контакт: Wei-Chien Su, Ext.: 208
Hong Tai Printing Co., Ltd. специјализирана за производство, снабдување и извоз играње карти, со една фабрика во Taiwan. Тоа отсекогаш бил нашиот фокус за производство на најдобрите производи и да ги дава на време со внимателен услуга по продажбата. Нашите иновативен дух ни овозможува да остане еден чекор понапред од нашите конкуренти со обезбедување на најширокиот спектар производи. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.
 • Пластични карти за играње - PC63-01
  PC63-01 : Пластични карти за играње
  ★НОВО★
  Пластични карти за играње

  •Покер големина игра картички со класичен дизајн
  •УВ офсет печатење
  •Водоотпорен
  •Материјал:ПВЦ бело
  •Големина:63*88мм
  •Дебелина:0.25мм
  •Пакување:54 карти за колор во ПП кутија
  •Нарачките од ОЕМ и ODM се добредојдени
 • Верзија за играње карти - PC57-CF01
  PC57-CF01 : Верзија за играње карти
  •Дејвид про "симпатична цртан филм" серија
  • мост големина играње карти со цвет мотив
  • стандард покер индекс и позадина печатење
  • офсет печат + UV слој
  • материјал: хартија
  • дебелина: 250g/m²
  • картичка големина: 57 × 87mm
  • кутија големина: 99 × 69 × 22mm
  • пакување: 54 картички во п.п. кутија
  • ОЕМ и ODM наредби се добредојдени
 • играње карти печати - PC57-CS03
  PC57-CS03 : играње карти печати
  •Дејвид про "симпатична цртан филм" серија
  • мост големина играње карти со афион и пеперутка
  • офсет печат + UV слој
  • материјал: хартија
  • дебелина: 250g/m²
  • картичка големина: 57 × 87mm
  • кутија големина: 99 × 69 × 22mm
  • пакување: 54 картички во п.п. кутија
  • ОЕМ и ODM наредби се добредојдени
 • печатење играње карти - PC57-CS04
  PC57-CS04 : печатење играње карти
  •Дејвид про "симпатична цртан филм" серија
  • мост големина играње карти со самовила на брегот
  • офсет печат + UV слој
  • материјал: хартија
  • дебелина: 250g/m²
  • картичка големина: 57 × 87mm
  • кутија големина: 99 × 69 × 22mm
  • пакување: 54 картички во п.п. кутија
  • ОЕМ и ODM наредби се добредојдени
 • играње карти печати - PC57-LS01
  PC57-LS01 : играње карти печати
  •david за "одмор и спорт" серија
  • мост големина играње карти со фудбалери
  • офсет печат + UV слој
  • материјал: хартија
  • дебелина: 250g/m²
  • картичка големина: 57 × 87mm
  • кутија големина: 99 × 69 × 22mm
  • пакување: 54 картички во п.п. кутија
  • ОЕМ и ODM наредби се добредојдени
 • играње карти пластични - SPC57-FL02
  SPC57-FL02 : играње карти пластични
  • користење на сребрена фолија овозможува картички да имаат метален сјај
  • делумно сјајна отпечатоци е достапен; дела и за делумно акцент
  • целосно водоотпорен
  • материјал:ПВЦ и сребрена фолија
  • големината: 57 * 87mm
  • кутија големина: 99 * 66 * 24mm
  • дебелина: 0.28 mm
  • пакување: 54 картички на палубата во ОУ кутија
  • ОЕМ и ODM наредби се добредојдени
Нашата тајна на успехот е политика нашиот менаџмент на се почитуваат на деловната етика во кои се занимаваат со клиентите. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

играње карти

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.