играње карти пластични

Italian, Italiano
Hong Tai Printing Co., Ltd.
тел: +886-6-3841188
факс: +886-6-3842610
Адреса: NO.26 Ka Ji 1st Rd., An Nan Dist., Tainan, Taiwan
лице за контакт: Wei-Chien Su, Ext.: 208
Вие сте тука: Насловна -> производи -> играње карти -> играње карти пластични
Ние сме техничко Taiwan играње карти пластични производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • играње карти пластични - SPC57-FL02
модел: SPC57-FL02
играње карти пластични
• користење на сребрена фолија овозможува картички да имаат метален сјај
• делумно сјајна отпечатоци е достапен; дела и за делумно акцент
• целосно водоотпорен
• материјал:ПВЦ и сребрена фолија
• големината: 57 * 87mm
• кутија големина: 99 * 66 * 24mm
• дебелина: 0.28 mm
• пакување: 54 картички на палубата во ОУ кутија
• ОЕМ и ODM наредби се добредојдени

Прашање Сега +Прашање Сега -

Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

играње карти пластични

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!