играње карти игри

Italian, Italiano
Hong Tai Printing Co., Ltd.
тел: +886-6-3841188
факс: +886-6-3842610
Адреса: NO.26 Ka Ji 1st Rd., An Nan Dist., Tainan, Taiwan
лице за контакт: Wei-Chien Su, Ext.: 208
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Образовни картички -> играње карти игри
Ние сме техничко Taiwan играње карти игри производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • играње карти игри - EQ80-LE01
модел: EQ80-LE01
играње карти игри
•образование картички Дејвид про
•поговорки во англиски и мандарина со појавување илустрација
• седат и да научат од искуството и знаењето на човештвото од поговорки
• офсет печат
• материјал: П.п. бела 11 парчиња 10 картички
• дебелина: 0.7 mm
• картичка големина: 80 × 80mm
• кутија големина: 90 × 90 × 37mm
• пакување: покритие (во брановидни хартија + ПВЦ слајд кутија)во брановидни хартија + ПВЦ слајд кутија
• ОЕМ и ODM наредби се добредојдени
Прашање Сега +Прашање Сега -

Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

играње карти игри

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!