игра игра со карти

Italian, Italiano
Hong Tai Printing Co., Ltd.
тел: +886-6-3841188
факс: +886-6-3842610
Адреса: NO.26 Ka Ji 1st Rd., An Nan Dist., Tainan, Taiwan
лице за контакт: Wei-Chien Su, Ext.: 208
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Образовни картички -> игра игра со карти
Ние сме техничко Taiwan игра игра со карти производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • игра игра со карти - EQ80-LF02
модел: EQ80-LF02
игра игра со карти
•образование картички Дејвид про
• овошје име на англиски јазик и мандарина. совршен за учење на јазик.
• Карактеристики намалување на површината на секој плод на грбот.
• офсет печат
• материјал: П.п. бела 11 парчиња 10 картички
• дебелина: 0.7 mm
• картичка големина: 80 × 80mm
• кутија големина: 90 × 90 × 37mm
• пакување: покритие (во брановидни хартија + ПВЦ слајд кутија)во брановидни хартија + ПВЦ слајд кутија
• ОЕМ и ODM наредби се добредојдени
Прашање Сега +Прашање Сега -

Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

игра игра со карти

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!