Пластични карти за играње

Italian, Italiano
Hong Tai Printing Co., Ltd.
тел: +886-6-3841188
факс: +886-6-3842610
Адреса: NO.26 Ka Ji 1st Rd., An Nan Dist., Tainan, Taiwan
лице за контакт: Wei-Chien Su, Ext.: 208
Вие сте тука: Насловна -> производи -> играње карти -> Пластични карти за играње
Ние сме техничко Taiwan Пластични карти за играње производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Пластични карти за играње - PC63-01
модел: PC63-01
Пластични карти за играње
★НОВО★
Пластични карти за играње

•Покер големина игра картички со класичен дизајн
•УВ офсет печатење
•Водоотпорен
•Материјал:ПВЦ бело
•Големина:63*88мм
•Дебелина:0.25мм
•Пакување:54 карти за колор во ПП кутија
•Нарачките од ОЕМ и ODM се добредојдени
Прашање Сега +Прашање Сега -

Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Пластични карти за играње

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!