невидливи карти за играње

Italian, Italiano
Hong Tai Printing Co., Ltd.
тел: +886-6-3841188
факс: +886-6-3842610
Адреса: NO.26 Ka Ji 1st Rd., An Nan Dist., Tainan, Taiwan
лице за контакт: Wei-Chien Su, Ext.: 208
Вие сте тука: Насловна -> производи -> јасно играње карти -> невидливи карти за играње
Ние сме техничко Taiwan невидливи карти за играње производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • невидливи карти за играње - TPC8A-02
модел: TPC8A-02
невидливи карти за играње
•Функција:Кинески оперски маски во форма на триаголник
•УВ офсет печатење
•Не можам да видам низ броевите поради професионалното печатење
•Трајни и водоотпорни
•Материјал:ПВЦ транспарентен
•Големина на картичката:70*80мм
•Големина на кутија:87*87*25мм
•Дебелина:0.28мм
•Пакување:54 карти за колор во дијамант PS кутија
•Нарачките од ОЕМ и ODM се добредојдени


Прашање Сега +Прашање Сега -

производи Листа
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

невидливи карти за играње

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!