невидливи играње карти

Italian, Italiano
Hong Tai Printing Co., Ltd.
тел: +886-6-3841188
факс: +886-6-3842610
Адреса: NO.26 Ka Ji 1st Rd., An Nan Dist., Tainan, Taiwan
лице за контакт: Wei-Chien Su, Ext.: 208
Вие сте тука: Насловна -> производи -> јасно играње карти -> невидливи играње карти
Ние сме техничко Taiwan невидливи играње карти производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • невидливи играње карти - TPC8B-02
модел: TPC8B-02
невидливи играње карти
•Кул девојка Марија игра картички во круг форма
•УВ офсет печатење
•Не можам да видам низ броевите поради професионалното печатење
•Трајни и водоотпорни
•Материјал:ПВЦ транспарентен
•Големина на картичката:80*80мм
•Големина на кутија:87*87*25мм
•Дебелина:0.28мм
•Пакување:54 карти за колор во дијамант PS кутија
•Нарачките од ОЕМ и ODM се добредојдени

Прашање Сега +Прашање Сега -

производи Листа
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

невидливи играње карти

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!