Јасна картичка за одбор игра

Italian, Italiano
Hong Tai Printing Co., Ltd.
тел: +886-6-3841188
факс: +886-6-3842610
Адреса: NO.26 Ka Ji 1st Rd., An Nan Dist., Tainan, Taiwan
лице за контакт: Wei-Chien Su, Ext.: 208
Вие сте тука: Насловна -> производи -> одбор Игри -> Јасна картичка за одбор игра
Ние сме техничко Taiwan Јасна картичка за одбор игра производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Јасна картичка за одбор игра - CCG63-CW01
модел: CCG63-CW01
Јасна картичка за одбор игра
★НОВО★
Јасна карта за одбор на игра со сложен збор(Англиски)

•Нова генерација карти за играње на табла со“Слободни зборови(Англиски)”дизајн
•Недостаток на идеи?Барате нови ресурси?Еве еден сосема нов материјал кој ќе ја направи вашата игра повозбудлива,
•УВ офсет печатење+УВ-слој
•Материјал:ПВЦ
•Дебелина:0.28мм
•Големина на картичката:63 x 88mm
•Нарачките од ОЕМ и ODM се добредојдени
Прашање Сега +Прашање Сега -

производи Листа
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Јасна картичка за одбор игра

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!