Прилагодено пластични картички

Italian, Italiano
Hong Tai Printing Co., Ltd.
тел: +886-6-3841188
факс: +886-6-3842610
Адреса: NO.26 Ka Ji 1st Rd., An Nan Dist., Tainan, Taiwan
лице за контакт: Wei-Chien Su, Ext.: 208
Вие сте тука: Насловна -> производи -> одбор Игри -> Прилагодено пластични картички
Ние сме техничко Taiwan Прилагодено пластични картички производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Прилагодено пластични картички - CCG63-AN01
модел: CCG63-AN01
Прилагодено пластични картички
Отстрани карта за Одбор Игри со анимација дизајн

•Нова генерација на карти за игра на табла во"анимација Тема"
•Недостаток на идеи?Во потрага по нови извори?Тука е сосема нов материјал да се направи вашата игра повеќе возбудлив,
•УВ офсет печат+UV слој
•материјал:ПВЦ
•дебелина:0.28мм
•големина картичка:63 x 88mm

јасно картичка,анимација,Гам картичка
Прашање Сега +Прашање Сега -

производи Листа
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Прилагодено пластични картички

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!