картички игри

Italian, Italiano
Hong Tai Printing Co., Ltd.
тел: +886-6-3841188
факс: +886-6-3842610
Адреса: NO.26 Ka Ji 1st Rd., An Nan Dist., Tainan, Taiwan
лице за контакт: Wei-Chien Su, Ext.: 208
Вие сте тука: Насловна -> производи -> Образовни картички -> картички игри
Ние сме техничко Taiwan картички игри производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • картички игри - EQ80-LA03
модел: EQ80-LA03
картички игри
•образование картички Дејвид про
•Македонски и мандарина збор на страна, спроти збор се наоѓа на задната
• нешто што го правиме најмногу во еден ден е донесување на одлуки. научат речник и направи подобро решение
• офсет печат
• материјал: П.п. бела 11 парчиња 10 картички
• дебелина: 0.7 mm
• картичка големина: 80 × 80mm
• кутија големина: 90 × 90 × 37mm
• пакување: покритие (во брановидни хартија + ПВЦ слајд кутија)во брановидни хартија + ПВЦ слајд кутија
• ОЕМ и ODM наредби се добредојдени

Прашање Сега +Прашање Сега -

Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

картички игри

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!