Одбор Игри со карти

Italian, Italiano
Hong Tai Printing Co., Ltd.
тел: +886-6-3841188
факс: +886-6-3842610
Адреса: NO.26 Ka Ji 1st Rd., An Nan Dist., Tainan, Taiwan
лице за контакт: Wei-Chien Su, Ext.: 208
Вие сте тука: Насловна -> производи -> одбор Игри -> Одбор Игри со карти
Ние сме техничко Taiwan Одбор Игри со карти производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • Одбор Игри со карти - CCG63-OI01
модел: CCG63-OI01
Одбор Игри со карти
Отстрани карта за Одбор Игри со квадрати илузија

•Нова генерација на карти за игра на табла во"Оптичка илузија Тема"
•Недостаток на идеи?Во потрага по нови извори?Тука е сосема нов материјал да се направи вашата игра повеќе возбудлив.
•УВ офсет печат+UV слој
•материјал:ПВЦ
•дебелина:0.28мм
•големина картичка:63 x 88mm

оптичка илузија,трик уметност,јасно пластична картичка
Прашање Сега +Прашање Сега -

производи Листа
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Одбор Игри со карти

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!